ТОВ "КОМПАНІЯ "ТОРА"

Наша команда — це сильні, яскраві та цікаві люди, які роблять все можливе, щоб Ваша робота була легкою, приємною і головне — ефективною. ТОВ «КОМПАНІЯ «ТОРА» імпортує в Україну на правах ексклюзивних представників Dakin-Flathers, STARRETT, GSP, Blecher та інших виробників, які є лідерами ріжучого інструменту в Європі. З 2013 року ми є постійним членом  — Українська Асоціація Деревообробного Обладнання.   

Ми розвиваємося і робимо все для того, щоб підняти стандарти якості в Україні на світовий рівень. Гасло нашої компанії: «Якість запорука успішності». Ці слова ми відносимо не тільки до ріжучого інструменту, який поставляємо, для нас це філософія всієї нашої роботи. Ми не продаємо товар, ми вирішуємо технічні завдання.   

Наші клієнти — це люди які цінують свій час і репутацію. Оперативне і своєчасне постачання ріжучого інструменту, широкий асортимент наявності на складі, швидка і грамотна технічна консультація, об'єктивна оцінка роботи нашого інструменту і позитивний настрій — всі ці важливі деталі є запорукою нашої з Вами успішності. Тільки об'єктивно оцінюючи свою роботу, ми можемо бути впевнені в чесних і відкритих відносинах з Вами.

Ми раді що Ви з нами, ми цінуємо це.