Dress

Німецька виробнича компанія Dress Werkzeuge заснована в 1969 році, як невеликий сімейний бізнес. Сьогодні — це один з найбільших виробників і постачальників ріжучого інструменту не тільки в межах Німеччини, але і у всьому світі. Слоган компанії: «Якість і надійність з 1969 року» вичерпно описує типовий, німецький підхід виробника до своєї роботи. Кращим цьому підтвердженням, стала довіра покупців більш ніж в 70 країнах усього світу.

Основна спеціалізація компанії Dress — виробництво ріжучого інструменту для багаточисленних сфер легкої і важкої промисловості, пов'язаних з металообробкою, виробництвом алюмінієвих і ПВХ конструкцій. Досить широкий асортимент товару виробника включає:

ТОВ «Компанія« Тора »поставляє тільки оригінальну і сертифіковану продукцію торгової марки Dress. Крім цього, існує можливість виробництва товару під замовлення за кресленням. Якщо Вас зацікавив даний інструмент, Ви можете зв'язатися з нашим менеджером для уточнення деталей замовлення і більш докладної інформації про даного виробника або конкретний товар.