ІБЕРУС КИЇВ

Підприємство Іберус Київ розвернуло виробництво дереворізального інструменту на власній виробничій базі в 1990 р. На ринку України вперше був представлений новий сучасний інструмент, створений на основі передових світових технологій.
 
Особливостями цих технологій є:
 
  • широке застосування конструкцій фрез з механічним кріпленням ножів;
  • використання твердого сплаву люксембурзької фірми "CERATIZIT" для виготовлення ножів за власними профілями;
  • застосування стандартних твердосплавних ножів, заточених з 2-х і 4-х сторін, що у стільки ж разів збільшує їх термін служби;
  • шліфування посадкових місць під ножами, що підвищує точність установки ножів, що, у свою чергу, призводить до підвищення якості роботи та збільшення терміну служби фрез;
  • застосування підрізних ножів створює сприятливий режим роботи для основних ножів, забезпечує можливість їх перевертання, істотно знижує навантаження на обладнання, гарантує якість обробки деревини;
  • динамічне балансування фрез забезпечує зниження торцевого биття, а також знижує навантаження, рівень шуму, вібрацію;
  • застосування легких сплавів при виготовленні корпусів фрез значно зменшить навантаження на підшипникові вузли шпинделів, ціна яких не рідко перевершує вартість інструменту.
Зниження навантажень істотно продовжить термін служби Вашого обладнання .
Поряд з універсальним твердим сплавом для обробки різних порід деревини і деревних матеріалів можливе застосування спеціалізованих т/c, призначених для обробки твердих і волокнистих плитних матеріалів, якщо заздалегідь відомо, який матеріал буде оброблятися.
У конструкції фрез Іберус Київ врахований не тільки кращий зарубіжний досвід, але і смаки вітчизняного виробника і споживача.
Купуючи фрези фірми Іберус Київ, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з цими технологіями і застосувати їх у своєму виробництві .