ОТРИМУЙТЕ МЕНШИЙ ЧАС ПРОСТОЮ І ВИЩИЙ РЕЗУЛЬТАТ. ВЕРСТАТ, УСТАТКОВАНИЙ БІМЕТАЛЕВОЮ СТРІЧКОВОЮ ПИЛОЮ DAKIN-FLATHERS, ПРАЦЮЄ НА 37% ДОВШЕ ЗА РАХУНОК ВИЩОГО РЕСУРСУ ПОЛОТНА. ПЕРЕВАЖАЙТЕ КОНКУРЕНТІВ ТА ОТРИМУЙТЕ МАКСИМУМ ВІД ВАШОГО ВИРОБНИЦТВА.

 

 

 

 

 

БЕЗПЕРЕЧНИЙ ЛІДЕР. СТРІЧКОВІ ПОЛОТНА RIPPER 37 ВІД DAKIN-FLATHERS, ЗДАТНІ ПРАЦЮВАТИ НА 37% ДОВШЕ ЗА НАЙБЛИЖЧОГО ПЕРЕСЛІДУВАЧА І НА 52% – НІЖ РИНОК ЗАГАЛОМ. ДІЗНАЙТЕСЬ, У ЧОМУ СЕКРЕТ ДОМІНУВАННЯ ПОЛОТЕН RIPPER 37 НА СУЧАСНОМУ РИНКУ.

 

 

 

 

 

ПОПИТ, ЯК ОЗНАКА ЯКОСТІ. ЩОБ ЗАДОВОЛЬНИТИ ПОСТІЙНО ЗРОСТАЮЧИЙ ПОПИТ НА СВОЮ ПРОДУКЦІЮ, КОМПАНІЯ FREUD ЗМУШЕНА ВИГОТОВЛЯТИ ЩОНАЙМЕНШЕ 15000 ОДИНИЦЬ РІЖУЧОГО ІНСТРУМЕНТУ НА ДОБУ. ЦЕ НЕ ТІЛЬКИ ПОЗИТИВНО ХАРАКТЕРИЗУЄ ВІДНОШЕННЯ ВИРОБНИКА ДО СВОЄЇ СПРАВИ, АЛЕ Й ДЕМОНСТРУЄ ЙОГО ПОЛОЖЕННЯ НА СВІТОВОМУ РИНКУ.

 

 

 

 

 

ЕКОНОМІЧНІСТЬ І ТОЧНІСТЬ. СТРІЧКОВІ ПИЛИ І НОЖІ СЕРІЇ FRESHCUT 37 ВІД DAKIN-FLATHERS ДЛЯ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ, ЗДАТНІ ФОРМУВАТИ МАКСИМАЛЬНО ТОЧНІ И ЯКІСНІ РІЗИ. ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ ІНСТРУМЕНТУ ПІДХОДИТЬ І ДЛЯ ДІЛЕННЯ ТУШ, И ДЛЯ ПОРЦІЙНОГО РІЗАННЯ М'ЯСНИХ ДЕЛІКАТЕСІВ, СИРІВ И ХЛІБНИХ ВИРОБІВ. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПЕРЕВАГА У РІЗНОМАНІТТІ. НА САЙТІ ПРЕДСТАВЛЕНО 56 ТИПІВ ДИСКОВОГО ИНСТРУМЕНТУ ДЛЯ МЕТАЛООБРОБКИ, ДЕРЕВООБРОБКИ, РІЗАННЯ ПЛАСТИКУ ТА БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ. СЕРЕД НАВЕДЕНОГО АСОРТИМЕНТУ, МОЖНА ЗНАЙТИ ПИЛУ ДЛЯ БУДЬ ЯКИХ ЦІЛЕЙ ТА МАТЕРІАЛІВ.

 

 

 

 

 

ОТРИМУЙТЕ РЕЗУЛЬТАТ У РАЗИ ШВИДШЕ, НІЖ ВАШІ КОНКУРЕНТИ. ГОЛОВНОЮ ПЕРЕВАГОЮ ВИКОРИСТАННЯ ФРИКЦІЙНИХ ПИЛ НА ВИРОБНИЦТВІ, Є МАКСИМАЛЬНА ШВИДКІСТЬ РІЗАННЯ. ПІД ЧАС РОБОТИ, ШВИДКІСТЬ РІЗАННЯ СЯГАЄ 125 МЕТРІВ НА СЕКУНДУ.

 

 

 

 

 

ФРЕЗИ ДЛЯ БУДЬ ЯКИХ ЦІЛЕЙ. НА САЙТІ ЗАПРОПОНОВАНИЙ АСОРТИМЕНТ ФРЕЗ, ПРИДАТНИЙ ДЛЯ ПОВНОГО ЦИКЛУ ВТОРИННОЇ ОБРОБКИ ДЕРЕВИНИ. В НАЯВНОСТІ Є ГОЛОВКИ ДЛЯ СТРУГАННЯ, БУДІВНИЦТВА, ВИГОТОВЛЕННЯ МЕБЛІВ, ДВЕРЕЙ ТА ВІКОН, З'ЄДНАНЬ.

 

 

 

 

 

ПОЄДНАННЯ ПРОГРЕСУ І ТРАДИЦІЙ. ПРИ ВИГОТОВЛЕННІ СТРІЧКОВИХ НОЖІВ, КОМПАНІЯ DAKIN-FLATHERS ВИКОРИСТОВУЄ КЛАСИЧНІ ТЕХНІКИ У ПОЄДНАННІ ІЗ ПРОГРЕСИВНИМИ ТЕХНОЛОГІЯМИ. ЦЕ ДОЗВОЛЯЄ ФОРМУВАТИ ІДЕАЛЬНО РІВНЕ ТА ЗАТОЧЕНЕ ЛЕЗО.

 

 

 

 

 

СВОБОДА ВИБОРУ. ДИСКОВІ НОЖІ GSP ВИГОТОВЛЯЮТЬСЯ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ – ВСІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ОСОБЛИВОСТІ ІНСТРУМЕНТА, ФОРМУЮТЬСЯ ЗГІДНО КРЕСЛЕННЯМ ЗАМОВНИКА. ВИ ОТРИМУЄТЕ САМЕ ТАКИЙ НІЖ, КОТРОГО ПОТРЕБУВАЛО ВАШЕ ВИРОБНИЦТВО.

 

 

 

 

 

КРАЩИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА ТІ Ж САМІ ГРОШІ. ЗМЕНШІТЬ ВИТРАТИ НА УСТАТКУВАННЯ – HSS ПИЛИ ПО МЕТАЛУ GSP, ЗНАЧНО ОБХОДЯТЬ НАЙБЛИЖЧИХ ПЕРЕСЛІДУВАЧІВ У ЗНОСОСТІЙКОСТІ ТА ЯКОСТІ РІЗУ. 290 ТИПОРОЗМІРІВ ДЛЯ БУДЬ ЯКИХ ЦІЛЕЙ ТА МАТЕРІАЛІВ.

 

 

НОВЕ НАДХОДЖЕННЯ: Стрічкові пили StarrettСтрічкові пили Starrett  для метала - відтепер у нас на сайті!


 

 

НОВА СТАТТЯ У БЛОЗІ: ПРИЧИНИ РОЗРИВУ СТРІЧКОВИХ ПИЛ ПО ДЕРЕВУДотримання рекомендацій і бережливе ставлення до обладнання також збережуть ваші фінанси і час. 

НОВА СТАТТЯ У БЛОЗІ: Як вибрати крок зуба стрічкової пилиДо вибору кроку зуба (TPI) варто підходити дуже уважно.
 

НОВА СТАТТЯ У БЛОЗІ: Режим роботи стрічкової пили по металуВибір пилки хорошої якості - це тільки мала частка успіху у виробництві.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Високоякісне обладнання для деревообробки та металообробки

Якісне обладнання є однією із переваг, яка відрізняє лідерів ринку від тих, хто позаду. Серед розмаїття виробників ріжучого інструменту для деревообробки та металообробки, тільки одиниці здатні демонструвати якість, що перевершує конкурентів. ТОВ «КОМПАНІЯ «ТОРА» не прагне просто зайняти місце на ринку за допомогою прохідних товарів, наша мета ─ це пошук кращих представників своїх галузей і імпорт їх продукції в Україну.

Пріоритетом у виборі презентованого нами товару, є не стільки ціна, продукту, скільки відгуки про нього таких же, як і Ви покупців з усього світу. Тільки переконавшись в тому, що товар дійсно заслуговує Вашої уваги, і здатний забезпечити перевагу, ми представляємо його Вам. Інструмент, розміщений на сайті tora.com.ua ─ це результат ретельного аналізу сучасного ринку, потреб покупців, достоїнств і недоліків виробників.

На правах ексклюзивних представників  торгових марок Dakin-Flathers, GSP і Blecher, ТОВ «КОМПАНІЯ «ТОРА» вже постачає в Україну дискові і стрічкові пилки і ножі для деревообробки, металообробки, різання алюмінієвих і ПВХ конструкцій, продуктів легкої та харчової промисловості, будівництва. На цьому пошук не обмежується ─ кожен день ми прагнемо розширювати наш асортимент.

 

Грамотна технічна підтримка

Ми розуміємо, що в будь-якому бізнесі є речі важливіші, ніж закритий рахунок. Довіра, чесність, репутація не тільки допоможуть продати ─ вони дозволять покупцеві повертатися до нас знову без боязні бути обдуреним. Ми цінуємо ці принципи і намагаємося застосувати їх у всіх аспектах нашої діяльності.

Тому ми завжди намагаємося доступно і оперативно забезпечити покупця необхідною інформацією щодо наших товарів, максимально об'єктивно описати плюси і мінуси ріжучого інструменту, а також швидко вирішити можливі проблеми, які можуть трапитися при використанні дискових і стрічкових пилок і ножів, і іншого ріжучого обладнання.

 

Професійні сервісні послуги

Ми, як і Ви, розуміємо, що будь-який інструмент не є панацеєю і його термін діяльності обмежений. Однак його можна істотно продовжити, забезпечивши грамотним обслуговуванням. Сервісний центр ТОВ «КОМПАНІЯ «ТОРА» оснащений сучасним обладнанням для обслуговування дискових і стрічкових пилок і ножів.

Наші спеціалісти здатні здійснити весь необхідний спектр послуг, починаючи з зварювання стрічкових пилок для деревообробки та металообробки, і закінчуючи рішенням проблем сумісності дискових пилок із верстатами.