Причини розриву стрічкових пилок по дереву

Причин розриву стрічкових пилок по дереву існує дуже багато. Знаючи джерело проблем і методи їх усунення можна заощадити пристойні гроші. Дотримання рекомендацій і бережливе ставлення до обладнання також збережуть ваші фінанси і час.

Щоб полегшити класифікацію можна виділити 2 типу розриву пилки:

  • по зварному шву;
  • по тілу.

Головною причиною розриву по шву служить якість зварювання. У разі розриву стрічкового полотна по шву, в 9 випадках з 10 відповідальність несе сервісний центр, який виконував зварювання. Правилом хорошого тону в цьому випадку, є безкоштовне відновлення зварного шва.

На відміну від розриву по шву розрив по корпусу не можна виділити так рівнозначно. Неправильна експлуатація, стан верстата, компетенція оператора і якість оброблюваного матеріалу - все це може привести до передчасного розриву стрічкових пилок.

Виділяють 2 типу розриву пилки по корпусу: прямий розрив і лінія розриву під кутом від пазухи зуба до спинки.

Розрив по корпусу
Розрив під кутом від пазухи зуба до спинки

 

Прямий розрив може свідчити про тріщини сталися зі спинки полотна. Одним з його основних джерел є неправильне калібрування полотна і постійний дотик її спинкою зі шківами. Слід регулярно проводити калібрування самих шківів і перевірку підшипників. Шківи повинні бути в одній площині і полотна не повинні контактувати з ними.

Налаштування натягу полотна повинно здійснюватися за інструкціями і рекомендаціями виробників пил і пилорам. Натяг здійснюють відразу після установки пили на шківи. Дуже високий рівень натяжки може привести до розриву полотна. Єдина надійна умова точного натягу - використання тензометричного датчика.

Особливо небезпечним фактором для цілісності пилорамного полотна є комбінація надмірної подачі і затуплених зубів. Окремо, ці явища представляють опосередковану загрозу і то - в своїх крайніх проявах. Поєднання цих факторів, навіть в незначній прояві, здатне миттєво вивести стрічкову пилу з ладу. Небезпека полягає в перевищенні опором матеріалу ріжучого тиску, який чинить на нього полотно. Поступово стрічка почне вигинатися в сторону протилежну пиляння і при невдалому збігу обставин - лопне.

Головною причиною виникнення розриву під кутом від пазухи зуба до спинки є некоректний вибір кроку зуба. В результаті, на пазуху буде надходити більше тирси ніж вона може містити. Під час різу на зубах утворюються мікротріщини які в подальшому призведуть до розриву. Рішенням даної проблеми буде правильний вибір кроку зуба відповідно оброблюваного матеріалу.

Якщо розриви стають регулярними, але всі налаштування виконані за правилами, то причину слід шукати в самих елементах верстата. Можливо, скаталися напрямні, розбилися підшипники, на поверхні шківа скупчилися сторонні предмети, наприклад тирса. Регулярно перевіряйте верстат на справність його деталей і конструктивних елементів.

Слідкуйте за чистотою самої пили і матеріалів з якими вона працює. Ризик виходу пили з ладу при роботі з черезмірно твердою, мерзлою, сучкуватою або неочищеною деревиною в рази вище ніж зі стандартним очищеним лісом. У такій ситуації передчасний розрив передбачити неможливо, правильним рішенням стане попередній вибір полотна зі збільшеним ресурсом (біметалеві пили) або зі спеціальною формою зуба.

Універсальних рекомендацій по збільшенню терміну експлуатації пил немає - їх ресурс обмежений. Максимально убезпечити себе від передчасного виходу полотна з ладу, можна лише чітко дотримуючись рекомендацій виробника пили і верстата або скористатися нашими рекомендаціями.